EKOMALLO nas

Początki naszej firmy sięgają 2014 roku, kiedy wykorzystaliśmy nasze wcześniejsze doświadczenia z odzyskiem odpadów drzewnych i rozpoczęliśmy własną produkcję i sprzedaż ekologicznych paliw drzewnych. Zaczynaliśmy jako mała lokalna firma, która koncentrowała się na dystrybucji brykietów i pelletu bezpośrednio do gospodarstw domowych. Po sukcesie na rynku regionalnym zaczęliśmy zajmować się pomysłem dostarczania brykietów i pelletu na terenie całej Polski. Pierwszą paletę wysłaliśmy w 2016 roku i od tego czasu nieustannie staramy się rozwijać, rozszerzać i ulepszać nasze usługi. Dziś dostarczamy najwyższej jakości ekopaliwa do gospodarstw domowych nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Naszymi atutami są: wysoka jakość, korzystna cena i obsługa klienta na najwyższym poziomie. Co to znaczy? Oznacza to, że starannie wybieramy nasze produkty, aby dostarczać wysokiej jakości towary w przystępnej cenie bezpośrednio do klienta. Współpracujemy z niezawodnymi firmami, aby zapewnić płynną dostawę ekologicznych paliw przez cały rok i intensywnie komunikujemy się z naszymi klientami, aby spełnić ich oczekiwania.Nasi klienci

Nasi klienci są wszyscy ci, którzy szukają wysokiej jakości ekologicznego paliwa, które daje cieplo i jest oszczędne zarówno dla pieca jak i portfela. Przez lata działalności na rynku możemy z dumą stwierdzić, że mamy tysiące zadowolonych klientów, którzy regularnie kupują u nas ekologiczne paliwa opałowe.Naszą wizją

Naszą wizją jest dostarczanie wysokiej jakości eko-paliw dla jak największej liczby gospodarstw domowych w komfortowy sposób, przyczyniając się tym samym do podnoszenia świadomości na temat eko-ogrzewania i ochrony środowiska.Dlaczego my?

Dostarczamy bezpośrednio do Ciebie

Dostawa bezpośrednio
do Was

Atrakcyjne ceny

Atrakcyjne
ceny

Dodatkowa obsługa klienta

Dodatkowa obsługa
klientom

Ekologické produkty

Ekologiczne
produkty

Doświadczony zespól

Doświadczony
zespólW naszym sklepie internetowym klient może wybierać spośród bukowych brykietów i brykietów z kory, które są przeznaczone głównie do ogrzewania nocnego. Jeśli chodzi o pellety w naszej ofercie, znajdziesz tylko wysokiej jakości pellet jasny klasy A1, które spełniają europejski standard.

Naszym największym priorytetem jest dla nas zadowolony klient.
To jesteśmy my - zespół ludzi, którzy dbają o Twoje ciepło i komfort.


Zespół Ekomall

KONTAKT / ZAMÓWIENIA

info@ekobryk.pl
518 081 888


Brik Sp. z o. o.
Rynek Glówny 28
31-010 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7:30 - 15:30
Sobota - Niedziela: Zamknięte

Zamówiony towar dowieziemy gdziekolwiek w Polsce.
Dzięki nowoczesnemu sposobowi dostawy jesteśmy wystarczająco blisko każdego z Was.

Zapraszamy do współpracy dystrybutorów materiałów opałowych, składy budowlane,
sprzedawców detalicznych. Prowadzimy sprzedaż hurtową.
Ta strona używa plików cookies. Przeglądając web, wyrażają Państwo zgodę na ich użycie. Potwierdzić