LETNIA PROMOCJA na opał wysokiej jakości

16.06.2021

Wreszcie wygląda na to, że będzie lato. Myślę, że Wszyscy długo czekaliśmy na to.

Jednak wraz z nadchodzącymi cieplejszymi dniami dla posiadaczy klasycznych lub automatycznych kotłów i kominków pojawia się również jedno zadanie – przygotowanie paliwa na zimę w lecie. Na pewno poznaś powiedzenie – Przyjdzie czas, kiedy zima zapyta nas, co robiliśmy latem.

Latem należy przygotować się do sezonu grzewczego. Przechowywanie peletów czy brykietów jest z pewnością mniej czasochłonne niż przygotowanie drewna. Brykiet lub pellet nie wymagają cięcia ani dodatkowej obróbki.

Ale spójrzmy na to z finansowego punktu widzenia. Paliwo jest znacznie tańsze latem niż zimą, dzięki czemu można zaoszczędzić pieniędzy, które nie ukrywajmy, można lepiej wykorzystać np. na wyjazd z rodziną. Wraz z nadejściem zimy ceny ekopaliw z różnych powodów rosną i dlatego zakup paliwa na zimę nie odkƗadaj na ostatnią chwilę.

Jest jeszcze drugi powód kupowania paliwa latem, i to całkiem praktyczne - latem poukƗadasz sobie brykiet lub pellet na miejsce, a zima nie zaskoczy Cię swoim, czasami niespodziewanym nadejściem.

W naszym e-sklepie ekobryk.pl poza sezonem grzewczym oferujemy wysokiej jakości ekopaliwa w doskonałych cenach z usługą transportu bezpośrednio do Państwa na terenie całej Polski.

Palisz w klasycznych kotłach lub kominkach? Możesz wybrać wysokiej jakości brykiet bukowy, które w kilka minut zapewnią Ci przyjemne ciepło.

Dla posiadaczy kotłów automatycznych przygotowaliśmy wysokiej jakości pellet świerkowy klasy A1.

 

Drevená briketa
Pelety